Vyhľadávanie na stránkach ChO:
Reklamný banner WebSupport
Stránky ChO hostuje WebSupport.sk v rámci programu Freeweb

Úspešní riešitelia dištančných krajských kôl ChO v kategóriách B a C

Zlatý panáčik s trofejou

Tu nájdete úplný zoznam všetkých úspešných riešiteľov dištančných krajských kôl 56. ročníka ChO v kategóriách B a C. Všetci sú pozvaní na Letnú školu chemikov, ktorá sa tento rok uskutoční v termíne 5.-17. 7. na UPJŠ v Košiciach.

Pozvánky na LŠCh rozosielame e-mailom práve v týchto dňoch, ak ste sa našli na zozname úspešných riešiteľov a pozvánku ste nedostali (na e-mailovú adresu uvedenú pri registrácii do tohto ročníka ChO), ozvite sa nám. Prihlášky na LŠCh je treba posielať rýchlo, keďže kapacita je limitovaná. Viac o tomto ročníku LŠCh si môžete prečítať na tejto stránke.

Úspešní riešitelia sú nižšie uvedení v abecednom poradí (v zátvorke je ich kraj). Všetkým úspešným riešiteľom gratulujeme, všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť v tomto nečakane špeciálnom ročníku dištančných kôl ChO. Pevne veríme, že s čo najväčším počtom riešiteľov sa stretneme aj v nasledujúcom ročníku ChO, tentokrát však už v úplne normálnej súťaži 🙂

Kategória B

Barančíková Barbora (PO)
Bártha Hugo (ZA)
Beľa Adrián (BB)
Belková Alexandra Eva (BB)
Bordáčová Shadije (TT)
Brezničanová Karolína (TN)
Čaplovičová Gabriela (PO)
Čermáková Adela (BA)
Dudáš Peter (TN)
Džavoronok Adam (KE)
Elischer Samuel (KE)
Fábrik Patrik (TN)
Fazekašová Ester (NR)
Fedorko Martin (PO)
Fraštiová Lenka (KE)
Führich Maxim (BA)
Funka Štefan (BA)
Fürstenzeller Emma (KE)
Galló Gabriel (NR)
Golecová Petra (PO)
Grešák Richard (KE)

Grieš Matúš (ZA)
Hladký Matúš (BA)
Hoffej Oliver (NR)
Horváth Adam (TT)
Hrabovská Simona (TT)
Chabadová Martina (ZA)
Chrastinová Sára (BB)
Iliaš Tomáš (TN)
Imrišek Viktor (BA)
Ivanisko Michal (KE)
Jonáková Ivana (ZA)
Jurčíková Júlia (KE)
Kačenga Samuel (KE)
Kačmarák Adam (PO)
Kakalejčík Samuel (PO)
Kapusta Šimon (BB)
Karpišová Hana (TN)
Kerestény Oliver (BB)
Kleman Adam (TN)
Kolesár Samuel (PO)
Kompiš Tomáš (ZA)

Koprla Jakub (NR)
Krajčovič Peter (TT)
Krebs Jakub (BA)
Lörinc Filip (KE)
Malík Jakub (NR)
Mazúch Matej (BB)
Mráz Marek (BB)
Nábelková Monika (TN)
Náhlik Pavol (TT)
Nemjová Veronika (KE)
Orolín Tomáš (KE)
Ozsvald Szilvia (NR)
Paľa Peter (PO)
Palšová Simona (PO)
Pčola Adam (BA)
Plachetková Lívia (TT)
Plachý Ján (TN)
Plšek Adam (TN)
Porubčinová Katarína (BA)
Putirková Daniela (TN)

Putirková Patrícia (TN)
Rothmeierová Sylvia (BA)
Schvarczová Lucia (BB)
Simona Dučaiová (KE)
Sitár Kristián (TN)
Soták Lukáš (PO)
Spurná Monika (BA)
Sujová Hana (BB)
Šaálová Michaela (TN)
Šarišský Dávid (PO)
Šteinerová Kristína (TN)
Telekyová Miriam (NR)
Tomanová, Tereza (NR)
Tomečková Paulína (ZA)
Vajcíková Kristína (BB)
Vargová Nina (KE)
Varová, Barbara (NR)
Vilková Lívia (TT)
Zumrik Marek (ZA)
Žuchovská Ema (TN)

Kategória C

Barančíková Alexandra (BA)
Bartha Hugo (ZA)
Beláková Nikoleta (BB)
Benčíková Laura (NR)
Berkešová Beáta (KE)
Billíková Petra (NR)
Borsík Tobiáš (NR)
Bugárová Milada (NR)
Buchelová Kristína (ZA)
Butka Emanuel (KE)
Dukesová Anna (NR)
Dvoranová Doris (TT)
Džavoronok Adam (KE)
Gabriel Aleš (TT)
Grešák Richard (KE)
Hallová Liliana (NR)
Hladká Zuzana (BA)
Chromík Ján (TT)
Iliaš Tomáš (TN)
Imrišek Viktor (BA)
Ivan Martin (BB)

Kaščáková Martina (PO)
Kerecman Samuel (KE)
Kerényiová Gabriela (BA)
Kertaiová Viktória (NR)
Kiliánová Emma (BA)
Kiniorski Mikolaj (NR)
Koborová Marianna (TT)
Kopálová Martina (BB)
Koščová Kiara (KE)
Kotian Kristian (ZA)
Kovaľ Martin (PO)
Krišta Šimon (KE)
Kubáň Ondrej (PO)
Laco Adrián (ZA)
Laura Kabáthová (NR)
Lázár Adam (BB)
Líšková Andrea (BB)
Lukáčová Lujza (PO)
Lukáš Krásny (BA)
Mackovjaková Zuzana (KE)
Malček Patrik (BB)

Mišíková Martina (BA)
Mederly Ján (NR)
Mitter Bruno (BB)
Nemjová Veronika (KE)
Novysedlák Ivo (BA)
Olšová Jana (TT)
Palová Klára (BA)
Paľa Peter (PO)
Pivovarník Radovan (KE)
Plšek Adam (TN)
Poláčiková Jana (TT)
Poliačiková Lenka (NR)
Pomietlo Peter (PO)
Pretáková Ema (TT)
Reiffersová Zuzana (TT)
Remeňová Romana (NR)
Rovder Matej (KE)
Rybáriková Anna (BA)
Semko Michal (BA)
Simanová Emma (BB)
Sitár Kristián (TN)
Siviček Filip (BB)

Skalová Romana (TT)
Slávik Jakub (BB)
Sliva Marek (BA)
Stranovský Filip (TT)
Svitková Andrea (TN)
Ševčíková Monika (ZA)
Šimkovič Timotej (NR)
Šinaľová Diana (PO)
Škrovanová Kristína (TN)
Timko Viliam (KE)
Tirpáková Kristína (ZA)
Tomaga Thomas (KE)
Tóth Erik (BA)
Tóthová Sofia (KE)
Vačková Paulína (NR)
Valenta Jakub (TN)
Vasky Matej (KE)
Volčková Natália (PO)
Vrábel Benjamín (TN)
Zigo Matej (BA)
Žuchovská Ema (TN)

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.