Vyhľadávanie na stránkach ChO:
Reklamný banner WebSupport
Stránky ChO hostuje WebSupport.sk v rámci programu Freeweb

Sieň slávy reprezentácií SR na IChO

Vysvetlivky:
zlatá medaila
strieborná medaila
bronzová medaila
čestné uznanie
účastník

Účastníci v každom roku sú uvedení v poradí podľa ich úspešnosti.

Zoradenie podľa medailí

Ak ste v našich záznamoch objavili preklep, alebo viete naše údaje doplniť zaujímavými súvislosťami, dajte nám vedieť na adresu cho@chemickaolympiada.sk

51. IChO 2019
Paríž
Francúzsko

Najlepšia prax: Andrej Kovács
Andrej Kovács
Peter Rukovanský
Samuel Novák
Michal Chovanec

50. IChO 2018
Bratislava / Praha
Slovensko / Česko

Peter Rukovanský
Martin Orságh
Michal Chovanec
Peter Gonda

49. IChO 2017
Nakhon Pathom
Thajsko

Martin Orságh
Samuel Andrejčák
Michal Chovanec
Peter Kavka

48. IChO 2016
Tbilisi
Gruzínsko

Jakub Obuch
Adam Svitok
Samuel Andrejčák
Filip Čermák

47. IChO 2015
Baku
Azerbajdžan

Jakub Obuch
Roman Staňo
Štefan Stanko
Miroslava Palacková

46. IChO 2014
Hanoj
Vietnam

Štefan Stanko
Miroslava Palacková
Roman Staňo
Jakub Obuch

45. IChO 2013
Moskva
Rusko

Dominik Štefanko
Štefan Stanko
Juraj Malinčík
Jela Nociarová

44. IChO 2012
Washington D.C.
Spojené štáty americké

Dominik Štefanko
Jakub Šafin
Roman Kučera
Juraj Malinčík

43. IChO 2011
Ankara
Turecko

Ladislav Hovan
Marek Buchman
Dominik Štefanko
Roman Kučera

42. IChO 2010
Tokio
Japonsko

Marek Buchman
Ladislav Hovan
Dominik Štefanko
Marek Vician

41. IChO 2009
Cambridge
Spojené kráľovstvo

Dominik Štefanko
Ladislav Hovan
Pavol Ondrisek
Marek Vician

40. IChO 2008
Budapešť
Maďarsko

Martin Lukačišin
Erik Andris
Lukáš Pogány
Lukáš Konečný

39. IChO 2007
Moskva
Rusko

Martin Lukačišin
Erik Andris
Boris Fačkovec
Lubica Krausková

38. IChO 2006
Gyeongsan
Južná Kórea

Michal Májek
Boris Fačkovec
Peter Štacko
Erik Andris

37. IChO 2005
Taipei
Taiwan

Anton Repko
Michal Májek
Peter Štacko
Soňa Hospodáriková

36. IChO 2004
Kiel
Nemecko

Anton Repko
Tomáš Šolomek
Lukáš Grajciar
Róbert Sedlák

35. IChO 2003
Atény
Grécko

Anton Repko
Erik Szabó
Viliam Kolivoška
Ján Pavlik

34. IChO 2002
Groningen
Holandsko

Erik Szabó
Anton Repko
Oľga Karlubíková
Tomáš Hrobárik

33. IChO 2001
Bombaj
India

Štefan Torbík
Mária Bendová
Michal Pešta
Tomáš Hrobárik

32. IChO 2000
Kodaň
Dánsko

Sara Alemayehu
Štefan Torbík
Tomáš Andrašina
Michal Juríček

31. IChO 1999
Bangkok
Thajsko

Michal Iľčin
Michal Juríček
Sara Alemayehu
Štefan Torbík

30. IChO 1998
Melbourne
Austrália

Stanislav Kedžuch
Valér Ješo
Katarína Bártová
Andrej Teren

29. IChO 1997
Montreal
Kanada

Stanislav Kedžuch
Valér Ješo
Ivana Fabková
Radovan Herchel

28. IChO 1996
Moskva
Rusko

Stanislav Kedžuch
Marek Pytliak
Radovan Herchel
Ladislav Martiška

27. IChO 1995
Peking
Čína

Ladislav Kiss
Martin Walko
Vladimir Végh
Ľubomír Fľak

26. IChO 1994
Oslo
Nórsko

František Gábriš
Martin Walko
Ladislav Kiss
Ľubomír Fľak

25. IChO 1993
Perugia
Taliansko

Dušan Trstenský
Richard Baran
František Gábriš
Jaroslav Rosenberger