Vyhľadávanie na stránkach ChO:
Reklamný banner WebSupport
Stránky ChO hostuje WebSupport.sk v rámci programu Freeweb

Sieň slávy reprezentácií SR na IChO – podľa medailí

Účastníci v každom roku sú uvedení v poradí podľa ich úspešnosti.

Ak ste v našich záznamoch objavili preklep, alebo viete naše údaje doplniť zaujímavými súvislosťami, dajte nám vedieť na adresu cho@chemickaolympiada.sk

Ceny za najlepšie riešenia

Najlepšia prax 2019 Andrej Kovács

Zlatí medailisti

2019 Andrej Kovács
2019 Peter Rukovanský
2015 Jakub Obuch
2014 Štefan Stanko

2013 Dominik Štefanko
2007 Martin Lukačišin
2005 Anton Repko
2004 Anton Repko

2000 Sara Alemayehu
2000 Štefan Torbík
1995 Ladislav Kiss
1993 Dušan Trstenský

Strieborní medailisti

2019 Samuel Novák
2019 Michal Chovanec
2018 Peter Rukovanský
2018 Martin Orságh
2016 Jakub Obuch
2016 Adam Svitok
2015 Roman Staňo
2015 Štefan Stanko
2014 Miroslava Palacková
2013 Štefan Stanko
2013 Juraj Malinčík
2012 Dominik Štefanko
2012 Jakub Safin

2011 Ladislav Hovan
2011 Marek Buchman
2011 Dominik Štefanko
2010 Marek Buchman
2010 Ladislav Hovan
2010 Dominik Štefanko
2009 Dominik Štefanko
2008 Martin Lukačišin
2008 Erik Andris
2008 Lukáš Pogány
2007 Erik Andris
2007 Boris Fačkovec
2006 Michal Májek
2006 Boris Fačkovec
2006 Peter Štacko

2005 Michal Májek
2004 Tomáš Šolomek
2003 Anton Repko
2003 Erik Szabó
2002 Erik Szabó
2001 Štefan Torbík
2001 Mária Bendová
2000 Tomáš Andrašina
1998 Stanislav Kedžuch
1998 Valér Ješo
1998 Katarína Bártová
1997 Stanislav Kedžuch
1995 Martin Walko
1995 Vladimir Vegh
1994 František Gábriš

Bronzoví medailisti

2018 Michal Chovanec
2018 Peter Gonda
2017 Martin Orságh
2017 Samuel Andrejčák
2017 Michal Chovanec
2016 Samuel Andrejčák
2016 Filip Čermák
2015 Miroslava Palacková
2014 Roman Staňo
2014 Jakub Obuch
2013 Jela Nociarová
2012 Roman Kučera
2012 Juraj Malinčík

2011 Roman Kučera
2009 Ladislav Hovan
2009 Pavol Ondrisek
2008 Lukáš Konečný
2007 Lubica Krausková
2006 Erik Andris
2005 Peter Štacko
2005 Soňa Hospodáriková
2004 Lukáš Grajciar
2003 Viliam Kolivoška
2003 Ján Pavlik
2002 Anton Repko
2002 Oľga Karlubíková
2002 Tomáš Hrobárik

2001 Michal Pešta
2001 Tomáš Hrobárik
2000 Michal Juríček
1999 Michal Ilčin
1999 Michal Juríček
1999 Sara Alemayehu
1997 Valér Ješo
1996 Stanislav Kedžuch
1996 Marek Pytliak
1995 Ľubomír Fľak
1994 Martin Walko
1994 Ladislav Kiss